lek. Anna Czerwińska

Specjalista Neurolog

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, gdzie uzyskałam tytuł lekarza w 2001r. Staż podyplomowy odbywałam w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie, a staż specjalizacyjny na Oddziale Neurologicznym Szpitala Powiatowego w Kołobrzegu oraz w Szpitalu w Puszczykowie. W 2009r. w Poznaniu złożyłam egzamin specjalizacyjny z neurologii. Od tamtej pory udzielałam konsultacji neurologicznych pacjentom Szpitala Średzkiego. Pracowałam również na Oddziale Neurologicznym Szpitala Powiatowego we Wrześni jako asystent, zastępca ordynatora oraz ostatecznie jako ordynator oddziału.

Od początku mojej działalności medycznej wykonuję badania ultrasonograficzne tętnic domózgowych. W 2018r. ukończyłam kurs EEG w Milanówku uprawniający mnie do opisywania badań EEG.

Po uzyskaniu tytułu specjalisty w dziedzinie neurologii prowadziłam poradnię neurologiczną w NZOZ Chirurgia i Ortopedia Średzka w Środzie Wielkopolskiej. Obecnie współpracuję z Centrum Medycznym MedHeart w Kórniku i Gabinety Swarzędzkie Swamed w Swarzędzu - Zalasewie.

Obecnie całą uwagę skupiam na pacjentach ambulatoryjnych w poradniach neurologicznych, wykonuję badania USG- Doppler tętnic domózgowych oraz prowadzę pracownię EEG.

Miejsca i terminy przyjęć